اخبار

باس‌داکت جدید شرکت لوگران: مناسب محیط‌های دشوار مرکزداده

باس‌داکت جدید شرکت لوگران: مناسب محیط‌های دشوار مرکز داده
باس‌داکت جدید شرکت لوگران: مناسب محیط‌های دشوار مرکزداده

باس‌داکت جدید شرکت لوگران: مناسب محیط‌های دشوار مرکزداده

باس‌داکت جدید شرکت لوگران: مناسب محیط‌های دشوار مرکز داده

شرکت لوگران (Legrand) به‌تازگی باس‌داکت جدید Starline Series-S Track خود را عرضه کرده است. این محصول را آن‌ها براساس ویژگی‌های موجود باس‌داکت Starline S Track طراحی کرده‌اند و آن را طوری ساخته‌اند که رتبهٔ حفاظت در برابر نفوذ IP54 را نیز به دست آورده است. داشتن رتبهٔ IP54 نشان می‌دهد تجهیز الکتریکی در برابر گردوغبار و پاشیدن آب مقاوم است.

بدین ترتیب این باس‌داکت را می‌‌توان در محیط‌‌های متنوع‌تری به کار برد. ازجمله محیط‌های مرطوب یا پرگردوغبار یا آلوده به ذرات، در محیط‌هایی که سیستم آب‌پاشی دارد ولی نمی‌توان آن را کنار گذاشت، همچنین در کاربردهای فضای باز اگر ضرورت داشته باشد.

این باس‌داکت چندتکه است و تکه‌های آن دو اندازهٔ استاندارد دارد: ۵ و ۱۰ فوتی [تقریباً ۱٫۵ و ۳ متری]. بدین ترتیب مشتری می‌تواند هر طولی را که نیاز داشته باشد از ترکیب این دو اندازه بسازد. همچنین با سیستم‌های ۱۰۰ تا ۱٬۲۰۰ آمپری کار می‌کند و می‌تواند در هر دو نوع برق AC و DC تا ۶۰۰ ولت را تحمل کند. این باس‌داکت را با محافظ آلومینیومی با پوشش ضدخوردگی ساخته‌اند.

لنس سابادوس (Lance Sabados) معاون و مدیرکل Starline Busway می‌گوید:
«برای ساختن این محصول، ما نیازهای مشتریان را پیش روی خود گذاشتیم و از نزدیک با مهندسان کار کردیم. در نتیجه باس‌‌داکت جدید چنان از کار درآمده که مدیران تأسیسات بتوانند با آن در محیط‌های متنوع‌تر کارهای بیشتری انجام دهند.»

باس‌داکت جدید شرکت لوگران: مناسب محیط‌های دشوار مرکز داده

«با بهره‌گیری از باس‌داکت‌های Series-S Track بهره‌برداران می‌توانند توزیع برق انعطاف‌پذیر داشته باشند و در محیط‌های جدیدی کار کنند که با باس‌داکت‌های دیگر نمی‌توان در آن‌ها کار کرد. به‌دلیل مزایای اثبات‌شده‌ای که این محصول ما دارد، می‌توان آن را در مکان‌ها و برای کاربردهای بیشتری به کار برد. از محیط‌های تولید عمومی تا زیست‌پزشکی تا زیرساخت تولید خودرو و خودروهای الکتریکی، [همچنین محیط‌های دشوار برای مرکزداده،] نوآوری‌های ما وضعیت بهتری برای محیط‌های کاری فراهم می‌سازد.»

تهیه‌شده در باشگاه مراکزداده. منبع:

Legrand launches new Starline busway, now splashproof and dust-resistant (August 11, 2023)

خبرهای مرتبط:

ـ دستگاه رایانش ابری AWS برای محیط بسیار دشوار نظامی

ـ نسل جدید کابیت باتری نیکل‌روی شرکت زینک‌فایو (ZincFive) برای مرکزداده

ـ سیستم مایکروسافت برای به‌اشتراک‌گذاری انرژی باتری مرکزداده

درج دیدگاه

برای درج دیدگاه کلیک کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *