تماس با ما

ایده باشگاه صنفی یا کلوپهای حرفه ای با مقوله هایی همچون باشگاه مشتری یا اتحادیه صنفی یا سازمان های رعایت حقوق تولید کننده و مصرف کننده یا تنظیم مقررات صنفی و حرفه ای در ارتباط است، هرچند که هریک خاستگاه و مفهوم خاص خود را دارند.

باشگاه مراکز داده ایرانی ، فضایی است تخصصی برای کارشناسان، صنعتگران، مهندسین، مدیران و مالکین مرکز داده در ایران تا با هم افزایی توان خود با سایر هم رشته های خود و ارتباط با مصرف کننده های خدمات مراکزداده، کیفیت این صنعت حیاتی کشور را ارتقا دهند.

این باشگاه به عنوان برقرار کننده ارتباطات بین اشخاص، سازمانها، شرکت های تولیدکننده، تامین کننده و مشتریان در تلاش است تا اطلاعات دست اول را در اختیار شما قراردهد.

شرکت های سازنده تجهیرات و خدمات، مالکین مراکزداده، سازمان های دولتی و غیردولتی مرتبط، دانشکده های تخصصی مرتبط با صنعت مرکزداده، رایانش اینترنتی، کلان داده و شبکه ارتباطی اشیاء، اشخاص خبره و پیشگامان این حوزه در کشور ایران از برنامه ها، سمینار و کنفرانس های آموزشی، نشست ها و جلسات هم اندیشی،  سمپوزیوم سالانه باشگاه، کتاب و ویژه نامه، تورهای بازدید، نمایشگاه، همایش و سایر رویدادهای صنعت مرکزداده که توسط این باشگاه معرفی می شود حمایت مادی و معنوی می کنند.

هیات مدیره باشگاه از ترکیب شصت درصدی اشخاص حقوقی و چهل درصد اشخاص حقیقی تشکیل شده است و با رای مستقیم اعضا برای دوره های سه ساله انتخاب می شوند. 

چنانچه مایل به عضویت در این باشگاه هستید می توانید به دو صورت حقوقی ( شرکت ها ،‌مراکز آموزش عالی یا سازمان های مرتبط با این صنعت ) حقیقی ( متخصصین، دانشجویان، شاغلین یا سهام داران مراکزداده ایرانی ) اقدام فرمایید.