تماس با ما

ایدهٔ باشگاه صنفی یا کلوپ‌های حرفه‌ای با مقوله‌هایی همچون باشگاه مشتری یا اتحادیه صنفی یا سازمان‌های رعایت حقوق تولیدکننده و مصرف‌کننده یا تنظیم مقررات صنفی و حرفه‌ای در ارتباط است، هرچند که هریک خاستگاه و مفهوم خاص خود را دارند.

باشگاه مراکزدادهٔ ایرانی، فضایی است تخصصی برای کارشناسان، صنعتگران، مهندسان، مدیران و مالکین مرکزداده در ایران تا با هم‌افزایی توان خود با سایر هم رشته‌های خود و ارتباط با مصرف‌کننده‌های خدمات مراکزداده، کیفیت این صنعت حیاتی کشور را ارتقا دهند.

این باشگاه به‌عنوان برقرارکنندهٔ ارتباطات بین اشخاص، سازمان‌ها، شرکت‌های تولیدکننده، تامین‌کننده و مشتریان در تلاش است تا اطلاعات دست‌اول را در اختیار شما قرار دهد.

شرکت‌های سازندهٔ تجهیرات و خدمات، مالکین مراکزداده، سازمان‌های دولتی و غیردولتی مرتبط، دانشکده‌های تخصصی مرتبط با صنعت مرکزداده، رایانش اینترنتی، کلان‌داده و شبکهٔ ارتباطی اشیاء، اشخاص خبره و پیشگامان این حوزه در کشور ایران از برنامه‌ها، سمینار و کنفرانس‌های آموزشی، نشست‌ها و جلسات هم‌اندیشی، سمپوزیوم سالانهٔ باشگاه، کتاب و ویژه‌نامه، تورهای بازدید، نمایشگاه، همایش و سایر رویدادهای صنعت مرکزداده که این باشگاه معرفی می‌کند حمایت مادی و معنوی می‌کنند.

هیأت مدیرهٔ باشگاه از ترکیب شصت درصدی اشخاص حقوقی و چهل درصد اشخاص حقیقی تشکیل شده است و با رأی مستقیم اعضا برای دوره‌های سه‌ساله انتخاب می‌شوند.

معرفی یکی از حامیان باشگاه مراکزدادهٔ ایرانی

شرکت بهین ریزکوه که با مدیریت دکتر بابک نیکفام فعالیت می‌کند، در حوزهٔ زیرساخت صنعت مرکزداده و مراکز حساس و استراتژیک داده تجربه‌ای چهل‌ساله دارد و به‌تازگی خدمات ابری را نیز به سبد محصولات خود افزوده است. این شرکت نزد بسیاری از بانک‌ها و بیمه‌ها و مراکزدادهٔ مهم کشور، در جایگاه تأمین‌کننده‌ای مطمئن و خوشنام شناخته‌شده است.

برخی از خدمات این شرکت:

  • طراحی مرکزداده با گواهی بین‌المللی EN 50600 از آلمان و گواهی موسسهٔ CEEDA از انگلستان.
  • مدل‌سازی مهندسی وضعیت فعلی زیرساخت مرکزداده با ابزارهای BIM و DCIM.
  • تأمین تجهیزات،‌ نصب و راه‌اندازی و گارانتی و نگهداری زیرساخت مراکزداده در سراسر کشور.
  • برگزاری دوره‌های تخصصی مهندسی نگهداری مرکزداده مطابق BICSI 009.
  • بهینه‌سازی پایایی و مصرف انرژی و امنیت مرکزداده با اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی.

علاوه بر خدمات پیش‌‌گفته، شرکت بهین ریز کوه در زمینهٔ تأمین و نصب و راه‌اندازی، همچنین نگهداری و تعمیر تجهیزات زیر فعال است:

  • انواع UPS با ظرفیت 300VA تا 900KVA ساخت شرکت MGE به‌شکل نمایندهٔ انحصاری و خدمات پس از فروش.
  • اجزای وابستهٔ انواع UPS ساخت APC/MGE By Schneider Electric، عضو گروه اشنایدرالکتریک فرانسه.
  • آنتی‌هارمونیک فیلتر Static Transfer Systems (STS) در دو نوع ACTIVE و PASSIVE ساخت APC/MGE by Schneider Electric، عضو گروه اشنایدر الکتریک فرانسه.
  • دستگاه‌های سرمایش InRow، تهویهٔ پکیج و چیلر مخصوص مرکزداده، رک و تجهیزات وابسته، ساختAPC by Schneider Electric، همچنین خدمات پس از فروش این تجهیزات.

بهین ریز کوه (تلفن: ۰۲۱۲۲۲۲۰۰۹۴ و ۰۲۱۲۲۲۲۵۶۸۲، تلگرام: ۰۹۰۲۹۵۸۲۰۳۹) با داشتن حسن شهرت در حوزهٔ خدمات مهندسی و محصولات Schneider Electric به‌ویژه در بخش مرکزداده ITB، برای ادای مسؤولیت اجتماعی و نشر و ارتقای دانش تخصصی به زبان فارسی، از باشگاه مراکزداده ایرانی حمایت می‌کند.

چنانچه مایل به عضویت در این باشگاه هستید می‌توانید به دو صورت حقوقی (شرکت‌ها،‌ مراکز آموزش عالی یا سازمان‌های مرتبط با این صنعت) حقیقی (متخصصان، دانشجویان، شاغلین یا سهام‌داران مراکزداده ایرانی) اقدام فرمایید.