اخبار تماشاخانه شبکه اشیا مطالب ویژه

راهکارهای اشنایدر الکتریک ؛ واقعیت افزوده در کارخانه فولاد (تصویری)

اشنایدر الکتریک - صنعت فولاد

شرکت اشنایدر الکتریک 180 سال پیش در 1836 در فرانسه تاسیس شده و پیشگام و متخصصی جهانی در زمینه‌ی مدیریت انرژی و اتوماسیون است. اشنایدر الکتریک به شرکت‌ها و سازمان‌ها در حوزه‌های گوناگون شامل مدیریت انرژی و فرآیند، دستیابی به کارآیی و اطمینان‌پذیری بیشتر، همچنین افزایش ایمنی و پایداری راهکارهای تخصصی ارائه می‌دهد.

اشنایدر الکتریک در صنایع نفت و گاز، معدن، صنعت خوراکی و نوشیدنی، آب و فاضلاب، بهداشت و درمان، همچنین در فضای ابری فعال است. این شرکت در بیش از 100 کشور دنیا بالغ بر 160 هزار کارمند دارد و درآمد سالانه‌ی آن در سال 2016 نزدیک به 27 میلیارد دلار بوده است.

اشنایدر الکتریک در سال 2017 در لیست یورو استاکس 50 (Euro Stoxx 50) جزء 50 شرکت معتبر بوده و به انتخاب مجله فورچون (Fortune Global 500) جزء 500 شرکت برتر جهان است.

در سری مطالب پیش رو محصولات، راهکارها، همچنین مشتریان اشنایدر الکتریک به‌شکل تصویری معرفی خواهد شد.

افزایش کارآیی در کارخانه‌ی فولاد تناریس (Tenaris) با بهره گرفتن از واقعیت افزوده

شرکت چند ملیتی تناریس تولیدکننده و عرضه‌کننده‌ی لوله‌های فولادی است و بیشتر محصولاتش در صنایع نفت‌وگاز و انرژی و خودروسازی به‌کار می‌رود. این شرکت از بزرگ‌ترین تامین‌کنندگان لوله‌های انتقال گاز در دنیا است. دفتر مرکزی شرکت در شهر لوکزامبورگ و کارخانه‌های آن در کشورهای آرژانتین، برزیل، کانادا، چین، کلمبیا، ایتالیا، ژاپن، مکزیک، رومانی، ایالات متحده، ونزوئلا مستقر هستند.

مصرف انرژی، مصرف آب، آلودگی، امنیت کارکنان از جمله‌ی چالش‌های بزرگ کارخانه‌های صنایع فولاد هستند. اشنایدر الکتریک با ارائه‌ی راهکارهای مدیریتی سعی می‌کند در حل چالش‌های مربوط به کارآیی عملکردی، امنیت کارکنان، پایداری همچنین در افزایش بازده به چنین صنایعی یاری دهد.

اشنایدر الکتریک در کارخانه‌ی تناریس واقع در آرژانتین با نسب انواع سنسورهای و جمع‌آوری اطلاعات و تحلیل آن‌ها به‌توسط واقعیت افزوده توانسته است مدیریت بخش‌های مختلف را توسعه دهد. در زیر گزارشی تصویری از این فرآیند مشاهده می‌کنید:

 

درج دیدگاه

برای درج دیدگاه کلیک کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *